Trener personalny

BLOG - trener personalny

zapraszam na mojego bloga
Trener personalny - Poznań
Zapraszam do treningów pod moim okiem w moim studio we Wrześni

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Home W mediach Medalista mistrzostw świata
Medalista mistrzostw świata Email
foto

Medalista mistrzostw świata


Z trwających od 5 do 8 grudnia Mistrzostw Świata w kulturystyce, odbywających się w tym roku w hiszpańskiej Teneryfie Andrzej Brzeziński wrócił z brązowym medalem.Medal ten wywalczył już po raz drugi. Podobnym sukcesem zakończył się jego ubiegłoroczny start w Portugalii. Występuje w kategorii seniorów (od 40 do 49 lat) w wadze powyżej 80 kg.
Przepustką do udziału w Mistrzostwach Świata był wywalczony trzy tygodnie wcześniej tytuł Mistrza Polski, zdobyty trzeci raz z rzędu. Świadczy to o tym, że pan Andrzej nie ma sobie równych w kraju, mimo że uprawianie kulturystyki rozpoczął zaledwie 12 lat temu - w 35 roku życia.

foto

Andrzej Brzeziński od 20 lat związany jest  z Wrześnią. Urodził się w Poznaniu i do dziś reprezentuje klub „Winogrady Poznań”, jednak jak sam przyznaje jest wrześnianinem z wyboru i wkrótce zamierza przeprowadzić się na stałe ze stolicy Wielkopolski do naszego miasta. Z zawodu jest jubilerem i prowadzi własny sklep w Rynku.
Pan Andrzej rozpoczął międzynarodową karierę w 2000 r. zajmując w mistrzostwach świata zorganizowanych w Dubaju - 7 miejsce, rok później wywalczył 6 miejsce, a w ubiegłym roku brązowy medal. Teraz przed nim kolejne wyzwania: organizowane w przyszłym roku po raz pierwszy Mistrzostwa Europy – 11 czerwca w Kazimierzu Biskupim oraz kolejne mistrzostwa Polski i świata, z których przywiezie zapewne następne medale i dołączy je do bogatej kolekcji trofeów, czego życzymy wrześnianinowi.
Prywatnie pan Andrzej znajduje także czas na poznawanie historii Wrześni i jej okolic, być może wkrótce w naszym mieście utworzy własny klub kulturystyczny, a już dziś zaprasza młodzież do swojej siłowni.
Janusz M. Molenda

 

Wieści z Ratusza / Numer 1 z 1 stycznia 2004 r.